28 listopada 2015

Muzycznie i magicznie w Operze Krakowskiej

Jeśli chcecie, aby Wasze dzieci niebanalnie spędziły czas, koniecznie zabierzcie je na spektakl "Muzyka i Magia" w Operze Krakowskiej. 

Przedstawienie wystawiane jest na Dużej Scenie, z udziałem orkiestry Opery Krakowskiej, więc jest to jego wartość dodana, ponieważ dzieci oglądają go w tej samej sali, w której wystawiane są wielkie opery jak: "Straszny Dwór", "Carmen" czy "Madame Butterfly".

"Muzyka i magia" jest fantastyczną podróżą w krainę baśni przy dźwiękach muzyki. Dzieci spotykają dobrze im znane postacie z baśni o Kopciuszku, Czerwonym Kapturku i Królewnie Śnieżce, nierzadko pokazane w nietypowy, humorystyczny sposób. Poznają dwie ekspresyjne siostry Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, który występuje w czerwonym kimonie i stosuje sztuki walki, których nauczyła ją babcia, a Królewna Śnieżka zaprasza młodych widzów na scenę, aby z nią zatańczyły jako 7 krasnoludków.

Spektakl obfituje w feerię świateł, różne efekty dźwiękowe zaprezentowane przez orkiestrę: odgłos burzy, wiatru, oceanu i sporo efektów specjalnych - w końcu magia to nie puste słowo w nazwie spektaklu. 
"Muzyka i magia" jest świetnym rodzinnym spektaklem, na którym nie tylko dzieci mają dobrą zabawę, ale dorośli również. Poza tym zabarwiony jest dużą dawką dobrego humoru, dlatego nic dziwnego, że wszyscy wychodzą z opery  z uśmiechami na twarzy.

Recenzja również na: www.czasdzieci.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz