8 lutego 2017

Batman z LEGO, a LEGO z Batmanem

lego, superbohater, batman, film

Małoletni został zaproszony przez kolegę na premierę do kina. - Fiu, fiu. Będzie fajnie - pomyślałam. Dzięki temu, że zaproszenie było dla dwóch osób, zaliczyliśmy wspólnie premierę filmu „Lego Batman: Film” w IMAX Kraków.


Dzień był trudny. Jechałam ze spotkania ze strachem, że nie zdążę, a wizja tłumów do wejścia mocno mnie przerażała. Dosłownie wleciałam do domu, w przejściu wymieniłam garderobę z eleganckiej na nieco mniej i pojechaliśmy. Panowie w aucie już byli mocno podekscytowani, a poziom ekscytacji rósł wraz ze zbliżaniem się do celu. 

Ustawiliśmy się w kolejce po darmowy popcorn i colę i wparowaliśmy na salę. Zaopatrzeni w okulary do 3D daliśmy się porwać filmowi. Założyłam, że będzie to kolejny film dla dzieci, na którym jeśli się nie wynudzę, to może chociaż wyśpię. Jednak ani się nie wynudziłam, ani nie wyspałam :) Dzieci oglądały z zapartym tchem znane im przygody Batmana, a co chwila dały się słyszeć głośne wybuchy śmiechu w wykonaniu w większości ich dorosłych opiekunów. 

Jako fanka Batmana o twarzy Michaela Keatona i skryta wielbicielka klocków LEGO jestem zachwycona filmem! Moją wiarygodność wzmacnia fakt, że po raz pierwszy jadłam popcorn w kinie, pożarłam go w całości (serio, nie wiem kiedy), a jak już pożarłam swój przydział, to sięgnęłam po porcję syna. 

Z resztą szkoda czasu! Biegnijcie lepiej do kina. Batman nie będzie na Was wiecznie czekał! ;) 

Bardziej merytorycznie czytajcie tutaj: Najlepszy film o Batmanie

7 komentarzy:

 1. Z jednej strony bardzo chce obejrzeć The Lego Batman, tym bardziej, że wszyscy mówią o tym "filmie" jak o najlepszej adaptacji batmana w ostatnich latach, a same zwiastuny były już fenomenalne! Z drugiej strony jednak bardzo odstrasza mnie brak seansów z napisami! Preferuję jednak oglądać filmy angielskie z napisami, a doszły mnie słuchy, że duża ilość żartów została bardzo źle przetłumaczona. No cóż, poczekam na wydanie dvd . Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie Batman nigdy nie kręcił, ale dla popcornu zrobiłabym wszystko ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sądzę, że raczej wyślę potomstwo z mężem. Batman nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sam jestem ciekaw tego filmu. Jak tylko wpadnie wolna chwila, to z pewnością się wybiorę.

  OdpowiedzUsuń